Grup Şirketleri

MUTLULUK İNŞA EDEREK MUTLU OLURUZ

Yapı Merkezi İdis

 

Yapı Merkezi İDİS (İzleme Denetim & İletişim Sistemleri) A.Ş., Yapı Merkezi’nin, karayolu ve raylı sistemler ulaşım sektöründe yenilikçi, uygun maliyetli ve ödüllü projeler sunma yeteneğini ve bu alandaki uzmanlığını güçlendirmek amacı ile 2012 yılında kurulmuştur.

YM İDİS, Yapı Merkezi’nin geniş Sistem Mühendisliği bilgisini ve büyük ulaşım projelerinde karmaşık sorunlara çözümler üretme yeteneğini artırmayı hedeflemektedir.

Başlıca iş hedefleri:

  • Güvenlikten ve yüksek teknolojiden ödün vermeden, şirket içi ve dışı müşterilerine rekabetçi ürünler ve çözümler sunmak,
  • Sistem çözümlerini maksimum verim ve optimum maliyet ile tasarlayarak ve entegre ederek, kendi alanında tercih edilen tedarikçi olmak,
  • Motive edici, heyecan verici, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayarak, tercih edilen bir işveren olmak,
  • Parçası olduğu projelerin ve çözüm sunduğu sistemlerin çevresel performansını optimize etmek.

YM İDİS; Bilgi ve İletişim Teknolojisindeki değişimlerin ortaya çıkardığı zorlukları aşmak, Yapı Merkezi’nin ulaşım sanayisindeki liderliğini güçlendirmek, çalıştığı sektördeki Bilgi ve İletişim teknolojisi ile Kontrol Sistemleri mühendislik uygulamalarında ilerlemelere öncülük etmek amacıyla kardeş şirketler ve teknolojik çözüm ortaklarıyla çalışmaya başlamıştır.

Araştırma ve geliştirme, YM İDİS için her zaman öncelikli iş alanı olacaktır. Bu amaçla YM İDİS, yeni nesil düşük maliyetli demiryolu sinyalizasyon ve kontrol sistemlerinin geliştirilmesi için çalışmalarına 2013 yılının 3. çeyreğinden itibaren İstanbul Teknik Üniversitesi kampüsündeki teknoloji merkezinde devam etmektedir.

Yapı Merkezi İdis İletişim

İTÜ Ayazağa Kampüsü Koru Yolu Arı Teknokent 3 Binası B-101-2 Sarıyer 34469 İstanbul
T: +90 (212) 999 06 97
F: +90 (212) 999 06 16
W: www.ymidis.com.tr

İLETİŞİM

Yapı Merkezi Genel Merkez
Burhaniye Mh. Hacı Reşit Paşa Sokak No:4 Üsküdar 34676 İstanbul Türkiye

T: +90 216 321 90 00
F: +90 216 321 90 13

E: yminfo@ym.com.tr
İK: insan.kaynaklari@ym.com.tr
© 2018 Yapı Merkezi Tüm Hakları Saklıdır.