YAPI MERKEZİ GAYRİMENKUL GRUBU

Mutlu Yaşam Mekanlarından Üretken Toplumlara

Yapı Merkezi İnş. San. A.Ş. gayrimenkul alanında markası olan  ve şirket bünyesinde faaliyet gösteren Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu'nun başarısı ve güvenilirliği, Yapı Merkezi'nin yarım asırlık deneyiminden süzülen bilgi, donanım, ekipman ve işgücü birikiminden gelmektedir.

Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu'nun ana faaliyet alanları; arazi geliştirmek, araziye ve bölgeye uygun konut - ticaret - ofis - turizm projeleri tasarlamak, bu projeleri hayata geçirmek, satışını gerçekleştirmek ve satış sonrası destek vermektir. 

Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu, tasarım ve inşaat deneyimi ile kaliteli işgücü sayesinde pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Doğası ve tarihi ile İstanbul'un seçkin yerleşim yerleri olan Altunizade ve Acıbadem'de "Çamkonaklar", "NP12 Evleri", "İkiz Konaklar" ve "Sokullu Konağı Evleri" gibi gözde yaşam alanları Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu'nun ilk projeleridir. İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen bölgesi Tuzla Tepeören'de inşaatı tamamlanan 348 villa ve 11 ticari üniteden oluşan "Arkeon Evleri" ile, yine seçkin bir merkez olan Şişli'de yaklaşık 100.000 m² kapalı alanı olan, 44 katlı Şişli Plaza projesi de Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu'nun hayata geçirdiği projeler arasındadır.

Son dönemde kentsel dönüşüm projelerine ağırlık veren Grup, Bağdat Caddesi civarında fark yaratan projeler hayata geçirmekte olup, Ataşehir Yenisahra-Barbaros'ta da büyük ölçekli kentsel dönüşüm çalışmaları yürütmektedir.  

İstanbul'un seçkin ve gelecek vaat eden bölgelerine yatırım yapmaya büyük önem veren Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu, kent yaşamıyla uyumlu, doğal hayatı koruyan, geleceğin kentsel sorunlarını bugünden çözümleyen projelerle; sadece araziye değil, semte veya bölgeye de değer katmaktadır. Günümüz koşullarındaki en iyi yatırım fırsatlarını sunan Yapı Merkezi Gayrimenkul projeleri, orta ve uzun vadede yüksek prim sağlamaya devam etmektedir. 

YAPI'da Güven, Kalite ve İleri Teknoloji...YAPI MERKEZİ İNŞAAT GAYRİMENKUL GRUBU

Acıbadem Mah. Sokullu Sok. Ziyaeddin Efendi Konağı No: 12

Acıbadem 34718 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

T: +90 (216) 999 61 11    F: +90 (216) 999 61 30

www.ymgayrimenkul.com